Okładziny drewniane - detal

Szybkoschnące systemy półprzezroczyste i kryjące

Drewniana elewacja

Trwałe systemy malarskie

Drewniane okładziny elewacyjne

We współpracy z producentami stworzyliśmy produkty, które już od wielu lat spełniają wymogi wytwórców drewnianych  okładzin elewacyjnych.  Są to produkty z linii Pinja i Ultra Pro, które są odpowiedzią na trendy w branży budowlanej oraz na  potrzeby producentów tarcicy oraz samych użytkowników.

Elewacja drewniana - impregnacja
Drewno na zewnątrz wymaga jak najlepszej ochrony przeciwko rozwojowi pleśni i dlatego produkty Tikkurila zawierają w swojej recepturze  odpowiednie środki przeciwpleśniowe.

Systemy malarskie dopasowane są do stosowanej metody aplikacji oraz do warunków w jakich obiekt jest eksploatowany.  W ten sposób gwarantujemy trwały i skuteczny efekt końcowy.

Elewacja drewniana w kolorze szarym
Drewniana elewacja - Ultra Pro

Najlepsze zabezpieczenie fasady drewnianej otrzymamy aplikując dwie warstwy produktu Ultra Pro - wodorozcieńczalnej farby nawierzchniowej, na bazie żywicy akrylowej.  Farba ta nakładana jest w kontrolowanych warunkach, w zakładzie produkcyjnym, bez potrzeby stosowania farby podkładowej.  W ten sposób już od samego początku, drewniane elementy mają zapewnioną doskonałą ochronę przed wpływem warunków atmosferycznych oraz innych obciążeń.

Systemy ochronne - farby

Półprzezroczyste systemy ochronne

Kod systemu Bejca/Impregnacja 1. warstwa 2. warstwa 3. warstwa

WW24

Pinja W-Oil Pinja W-Oil

WW46

Pinja Wood Stain Pinja Wood Stain

WW46

WS14

Pinjasol Color Pinjasol Color