Temafloor 150 - idealny wybór do zabezpieczania posadzek w halach sportowych

Temafloor 150 - idealny wybór do zabezpieczania posadzek w halach sportowych

Posadzki betonowe w obiektach sportowych

Tikkurila posiada w swojej ofercie farby epoksydowe, które są często stosowane w halach sportowych, np. w obiektach, w których rozgrywane są mecze hokeja na lodzie. Najczęściej stosowanymi farbami epoksydowymi do zabezpieczania powierzchni betonowych pod taflą lodowiska są Temafloor 150, Temacoat GPL oraz Temacoat RM 40.  Ściany w obiekcie sportowym mogą być pomalowane  farbami Fontefloor EP 100, Temacoat GPL lub Temacoat RM 40.  Wszystkie wymienione produkty występują w bogatej kolorystyce.

  Temafloor 150 - posadzka epoksydowa w obiektach sportowych
Temafloor 150 - posadzki epoksydowe

 Farba Temafloor 150  może być również stosowana np. w obiektach do gry w hokeja na rolkach, ponieważ zabezpieczona nią powierzchnia jest mocna i wytrzymała, a ponadto zapewnia odpowiednie tarcie.

 Tikkurila oferuje również powłokę Temafloor P 300 na posadzki betonowe, narażone na silne obciążenia chemiczne i mechaniczne, w miejscach takich jak  korytarze, magazyny itp.

Temafloor P 300 - posadzki epoksydowe w obiektach sportowych
Temafloor PU - powłoka epoksydowa na otwartych obiektach sportowych

Powłoka poliuretanowa Temafloor PU jest stosowana np. w salach gimnastycznych, gdzie wymagane jest elastyczne i trwałe wykończenie.  Powłoka Temafloor PU polecana jest również na posadzki w pomieszczeniach, gdzie wymagane są powierzchnie gładkie i łatwe do utrzymania w czystości.


Systemy na posadzki w obiektach sportowych

Systemy na posadzki z elastycznym wykończeniem

Kod systemu Grunt 1. warstwa 2. warstwa Lakier

TC171

Temafloor 400 Temafloor PU

TC172

Temafloor 25 Clear Temafloor PU

TC271

Temafloor 220W Primer Temafloor PU