Broszury i poradniki - produkty do metalu

Udostępniamy Państwu materiały informacyjne na temat zabezpieczania powierzchni metalowych w różnych zastosowaniach przemysłowych.

Powłoki malarskie na powierzchnie metalowe - poradnik

Przemysłowe powłoki malarskie na powierzchnie metalowe

Niniejsza książka zawiera materiał zgodny z tematyką kursów prowadzonych przed ekspertów Tikkurila Polska S.A.,  dotyczących ochrony antykorozyjnej powierzchni metalowych.

Przemysłowe powłoki malarskie na powierzchnie metalowe

Zabezpieczenie mostów i konstrukcji mostowych

Malowanie mostów

Firma Tikkurila Polska S.A. już od blisko dwudziestu lat oferuje zestawy farb na mosty i konstrukcje mostowe. W związku z tym, że opracowujemy wciąż nowe farby lub udoskonalamy oferowane dotychczas, skomponowaliśmy nowe zestawy, które uzyskały Rekomendację Techniczną IBDiM nr RT/2016-02-0171.

Zabezpieczanie konstrukcji mostowych

Temasolid EZ 80

Temasolid EZ

Nowej generacji wysokopołyskowa farba Temasolid EZ 80 może zastąpić tradycyjne systemy farb antykorozyjnych. Produkt ten jest łatwy w aplikacji natryskiem.  Tworzy twardą, elastyczną odporną na ścieranie i odkształcenia powłokę, zmniejszając tym samym ryzyko mechanicznych uszkodzeń podczas transportu i instalacji pomalowanych elementów. 

Temasolid EZ 80

Fontefacade SC

Tikkurila opracowała szybkoschnący, wodny system malarski Fontefacade, który sprawia, że płyty włókno-cementowe są materiałem spełniającym najwyższe wymagania architektów i projektantów.