Broszury - produkty do drewna 

Fontefire WF Clear - najwyższej klasy, wodorozcieńczalny produkt do ochrony przed ogniem powierzchni drewnianych

Lakier Fontefire WF Clear to najwyższej klasy, wodorozcieńczalny preparat do ochrony przed ogniem powierzchni drewnianych wewnątrz pomieszczeń.  Pod wpływem ciepła lakier pęcznieje i tworzy spienioną warstwę izolacyjną.  Dzięki transparentnemu, lekko rozbielonemu odcieniowi Fontefire WF Clear podkreśla naturalne piękno drewna.

Zobacz broszurę >>

Pinjalac HB 30 - systemy lakiernicze do okien i drzwi zewnętrznych

Pinjalac HB 30 zapewnia doskonałą ochronę przed przenikaniem wody (produkt testowany zgodnie z normą EN 927-1).  Lakier można zabarwić na dowolny kolor.  Jest to produkt wysoce tiksotropowy, co pozwala na nałożenie grubej warstwy wyrobu bez ryzyka zacieków. 

Zobacz broszurę >>

Pinja Flex Combi - wodorozcieńczalna farba poliakrylanowa do okien i drzwi zewnętrznych

Doskonała ochrona okien i drzwi zewnętrznych.  Farby Pinja Flex Combi zapewniają wyjątkową trwałość połysku i koloru, nawet w najtrudniejszych warunkach klimatycznych. Tworzą na drewnie szybkoschnącą i elastyczną powłokę o niskiej przepuszczalności wody.

Zobacz broszurę >>

Seria produktów Pinjadur przeznaczona jest do malowania drzwi zewnętrznych i ram okiennych.  Zapewniają wyjątkową trwałość połysku i koloru, nawet w najtrudniejszych warunkach klimatycznych .

Seria produktów Pinjadur przeznaczona jest do malowania drzwi zewnętrznych i ram okiennych.  Zapewniają wyjątkową trwałość połysku i koloru, nawet w najtrudniejszych warunkach klimatycznych (testowane zgodnie z normą EN 927). Farby mogą być zabarwione na dowolny kolor.

Zobacz broszurę >>